Новини

Першу у світі електродорогу для вантажівок тестують у Швеції

23.09.2016

     Експеримент запустили на ділянці автотраси у центрі скандинавської країни. Принцип роботи такої дороги – абсолютно простий – на вантажівках встановлені пантографи. При пересуванні фури отримують енергію від контактної мережі. До проекту залучені і приватні фірми, і державні агенції. Вони сподіваються – розгортання національної мережі електрифікованих доріг вбереже довкілля від шкідливих викидів, а також значно скоротить витрати на пальне. Випробування відбуваються на тлі амбітних планів Швеції звільнити країну від авто з бензиновими і дизельними двигунами. Зробити це хочуть до 2030 року.

Читати ще

Електромонтажні роботи Луцьк
23.09.2016 Електромонтажні роботи Луцьк

Початок робіт з виконання Технічних Умов від енергопостачальної компанії це - проектування електропостачання. Проект електропостачання включає в себе схеми зовнішнього електропостачання і внутрішнього електропостачання, повний перелік електроустановок та апаратури, розрахунок струмів і падіння напруги в лінії, план розташування електрообладнання та план прокладки кабелів і т.д.

Нові тарифи на електроенергію
23.09.2016 Нові тарифи на електроенергію

Нові тарифи на електроенергію

Електроенергія як товар
23.09.2016 Електроенергія як товар

Електроенергія як товар: що обіцяє закон про ринок електричної енергії Верховна Рада проголосувала за законопроект про ринок електричної енергії в Україні. Це документ, що закладає основи для створення конкурентного ринку електроенергії, а також впроваджує норми Третього енергетичного пакету ЄС.