Новини

Електроенергія як товар

23.09.2016

     Верховна Рада проголосувала за законопроект про ринок електричної енергії в Україні. Це документ, що закладає основи для створення конкурентного ринку електроенергії, а також впроваджує норми Третього енергетичного пакету ЄС. Головна ідея введення енергетичних ринків – це створення умов для вільної конкуренції, вільного доступу ринків постачальників до ринку – як вітчизняних, так і іноземних. Законопроектом передбачається революційна зміна моделі ринку: сутність відносин на ринку електричної енергії принципово міняється з моделі пулу (єдиного покупця), яка наразі існує, на кількарівневу модель ринку. Поки що законопроект про ринок електроенергії українські парламентарі прийняли у першому читанні.

Читати ще

Електромонтажні роботи Луцьк
23.09.2016 Електромонтажні роботи Луцьк

Початок робіт з виконання Технічних Умов від енергопостачальної компанії це - проектування електропостачання. Проект електропостачання включає в себе схеми зовнішнього електропостачання і внутрішнього електропостачання, повний перелік електроустановок та апаратури, розрахунок струмів і падіння напруги в лінії, план розташування електрообладнання та план прокладки кабелів і т.д.

Нові тарифи на електроенергію
23.09.2016 Нові тарифи на електроенергію

Нові тарифи на електроенергію

Першу у світі електродорогу для вантажівок тестують у Швеції
23.09.2016 Першу у світі електродорогу для вантажівок тестують у Швеції

Експеримент запустили на ділянці автотраси у центрі скандинавської країни. Принцип роботи такої дороги – абсолютно простий – на вантажівках встановлені пантографи. При пересуванні фури отримують енергію від контактної мережі.