Відгуки

ПАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»

ПАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» співпрацює з ТзОВ "Монтажне підприємство"Електросервіс" з 2008 року по питаннях проектування, будівництва зовнішніх та внутрішніх мереж електропостачання, монтажу та налагодження обладнання. За час співпраці підприємство зарекомендувало себе як надійний і професійний партнер.

У 2014 році "МП "Електросервіс", у якості генпідрядника, виконувало роботи по будівництву ПС 35/10 кВ "Ягодин" за адресою: с. Старовойтово Любомльського району Волинської області, згідно договору № 19/14-163 від 25.03.2014 року.

ТзОВ "МП "Електросервіс" укомплектоване висококваліфікованим персоналом, який пройшов відповідне навчання та має відповідний досвід виконання робіт, тому усі роботи виконувались якісно та в обумовлені договором терміни, згідно діючих стандартів та норм України. Технічні питання вирішувались оперативно на кожній стадії будівництва.

ПП "Галенерго"

З 2011 року підприємство ПП "Галенерго" тісно співпрацює з підприємством ТОВ "Виробниче підприємство"Електросервіс" м. Луцьк по поставці електрообладнання:

— комплектних трансформаторних підстанцій КТП, КТПБУ напругою 0,4-10 кВ потужністю 25-2500 кВА;
— розподільчих пристроїв середньої напруги КРУ, КСО напругою 10, 35 кВ;
— розподільчих пристроїв низької напруги ГРЩ, ЩО, НКУ напругою 0,4 кВ;
— панелей захисту, автоматики та управління;
— конденсаторних установок УК;
— модулів контейнерних електротехнічних;
— шаф оперативного струму ШОС.

За час співпраці ТОВ "ВП "Електросервіс" зарекомендував себе як надійний і кваліфікований партнер. Обладнання поставлялось вчасно та відповідало заявленим характеристикам та параметрам. Всі зобов'язання взяті на себе вирішувались швидко і якісно.

ТзОВ «Птахокомплекс Губин»

ТзОВ «Птахокомплекс Губин» співпрацює ТзОВ "Монтажне підприємство"Електросервіс" з 2008 року по питаннях проектування, будівництва зовнішніх та внутрішніх мереж електропостачання, монтажу та налагодження обладнання.

За час співпраці ТОВ "Електросервіс" зарекомендував себе як надійний і професійний партнер. За його участі тільки за останній 2015 рік було змонтовано ЗТП2Х630 кВА з ДЕС та системою АСКОЕ, побудовано ПЛ-10 та 0,4 кВ загальною протяжністю майже 2 км, виконано електропостачання будівель птахокомплексу. Усі роботи виконувались на високому професійному рівні та у погоджені договорами терміни.

ПАТ "Івано-Франківськцемент"

В 2014 році ТОВ "Виробниче підприємство "Електросервіс" в процесі реконструкції обертової печі №2 - здійснило поставку та виконало пусконалагоджувальні роботи для ПАТ "Івано-Франківськцемент" комірок КРУ-ЕС з вакуумним вимикачем VD-4, загальна кількість комірок - 17 шт. Обладнання було змонтовано та запущено в роботу в II кварталі 2014р.

Комірки КРУ-ЕС зручні в експуатації, застосовувані в них комутаційні апарати потребують мінімального технічного обслуговування. В цілому обладнання ТОВ "ВП "Електросервіс" по своїх технічних характеристиках, конструкції і умовах безпеки експулуатації повністю відповідає вимогам нашого підприємства.

ТОВ «Подільський Енергоконсалтінг»

ТОВ «Подільський Енергоконсалтінг» на ринку послуг з будівництва та реконструкції об'єктів електроенергетики постійно співпрацює з ТОВ "ВП"Електросервіс". Дана компанія пропонує нові підходи, рішення, які є сучасними, індивідуальними та вигідними з позиції надійності, якості та довговічності.

Оперативність надання інформації, консультації, мінімальні терміни виготовлення та поставки обладнання, оптимальне співвідношення ціна/якість безумовно роблять "Електросервіс" привабливим партнером для співпраці по об'єктах мереж 0,4-3,5 кВ. Наша компанія постійно замовляє комплексні рішення для РП-10, розподільчі пристрої середньої напруги КСО-10 кВ, блоки вимикач-роз'єднувач 325 кВ, кабельну арматуру, та обладнання для визначення показників якості електроенергії. Лояльність у вирішення спірних питань, зобов'язання та допомога в оформленні документації також позитивно відображаються на репутації даного підприємства.

ТОВ "Подільський Енергоконсалтинг" рекомендує ТОВ "ВП "Електросервіс" як надійного та високопрофесійного партнера для довготривалої співпраці.

ТОВ «Мартіфер Солар»

З 2012 року ТОВ «Мартіфер Солар» тісно співпрацює з підприємством ТОВ "Виробниче підприємство"Електросервіс" м. Луцьк по поставці електрообладнання(КРПЗ-10 кВ на базі камер КРУ-ЕС) для будівництва фотогальванічних електростанцій. При його безпосередній участі було реалізовано і збудовано ряд фотогальванічних станцій, а саме:

1. "ФЕС - Пороги" потужністю 4,5 МВт - 2012 р.,
2. "ФЕС - Гнатків" потужністю 4,9 МВт - 2013 р.,
3. "ФЕС - Чернятка" потужністю 7,7 МВт - 2013 р.,
4. "ФЕС - Глибичок - 1 і 2" потужністю 4,0 МВт - 2012-2013 р.

За час співпраці ТОВ "Електросервіс" зарекомендував себе як надійний і кваліфікований партнер. Обладнання поставлялось вчасно та відповідало заявленим характеристикам. Всі зобов'язання взяті на себе вирішувались швидко і якісно.

ПАТ "Хмельницькобленерго"

У 2015 році ТОВ "Електросервіс" за результатами конкурсних торгів було обрано генеральним підрядником по наступних видах робіт:

1. Реконструкція будівлі ЗРУ-1 10 кВ ПС 110/35/10 кВ "Дунаївці" Хмельницької області;
2. Ремонт комірок 10кВ ЗРУ-10 ПC-110/35/10 кВ "Дунаївці";
3. Ремонт трансформаторної підстанції господарських потреб ПС 110/35/10 кВ "Дунаївці" Хмельницької області;
4. Будівництво блочно-модульного приміщення ЗПУ з 8-ми секцій ПС 35/10 кВ "Лісові Гринівці".

Під час будівництва було виконано будівельно- монтажні, ремонтні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи та введення в експлуатацію вище згадуваних підстанцій. ТОВ "Електросервіс" укомплектоване висококваліфікованим персоналом, який пройшов відповідне навчання та має відповідний досвід виконання робіт.

Не зважаючи на стислі строки всі роботи виконувались якісно в обумовлені договорами терміни з високим ступенем відповідальності. Технічні питання вирішувались оперативно та кваліфіковано.