Новини

Електромонтажні роботи Луцьк

23.09.2016

     Початок робіт з виконання Технічних Умов від енергопостачальної компанії - це проектування електропостачання. Проект електропостачання включає в себе схеми зовнішнього електропостачання і внутрішнього електропостачання, повний перелік електроустановок та апаратури, розрахунок струмів і падіння напруги в лінії, план розташування електрообладнання та план прокладки кабелів і т.д. Проектування систем електропостачання - це основа для проведення електромонтажних робіт. Здійснюючи функції контролю з якості робіт, проект електропостачання дозволяє виконати монтажні роботи в суворій відповідності з існуючими нормативно-технічними правилами в електроенергетиці, розрахунком електричних матеріалів та обладнання і вартістю електромонтажних робіт. Особливо важливо на етапі проектування знати бюджет інженерних робіт з електропостачання об'єкта. Проектування систем електропостачання виконується, як правило, одночасно з іншими інженерними підрозділами. Паралельно розробці проектної документації відбувається узгодження електропостачання з системами вентиляції, сантехніки, слаботочних мереж.

   Погодження проекту - це офіційний висновок контролюючих та наглядових організацій про відповідність проектної документації нормам і правилам в електроенергетиці. Юридичну безпеку і дозвіл початку виробництва електромонтажних робіт забезпечує узгодження проектної документації в необхідних для даних видів робіт інстанціях. Відповідальність за виконаний проект електропостачання несе проектна організація. Підприємство «Електросервіс» виконує наступні види проектних робіт: проектування трансформаторних підстанцій; проектування силового устаткування - комірок, панелей, розподільних пристроїв, пунктів, ввідних розподільних пристроїв, головних розподільних щитів; проектування дизельних електростанцій; проектування кабельних ліній в траншеї, по зовнішніх і внутрішніх будівельних конструкціях; проектування повітряних ліній електропередач; проектування вуличного освітлення; проектування електропостачання приміщень.

Читати ще

Нові тарифи на електроенергію
23.09.2016 Нові тарифи на електроенергію

Нові тарифи на електроенергію

Електроенергія як товар
23.09.2016 Електроенергія як товар

Електроенергія як товар: що обіцяє закон про ринок електричної енергії Верховна Рада проголосувала за законопроект про ринок електричної енергії в Україні. Це документ, що закладає основи для створення конкурентного ринку електроенергії, а також впроваджує норми Третього енергетичного пакету ЄС.

Першу у світі електродорогу для вантажівок тестують у Швеції
23.09.2016 Першу у світі електродорогу для вантажівок тестують у Швеції

Експеримент запустили на ділянці автотраси у центрі скандинавської країни. Принцип роботи такої дороги – абсолютно простий – на вантажівках встановлені пантографи. При пересуванні фури отримують енергію від контактної мережі.