Електромонтажні роботи

Професійний монтаж повітряних і кабельних ліній електропередачі, струмопроводів, електропроводів і ін. Електроустаткування електричних машин, розподільчих пунктів, пультів управління та ін.

Електромонтажні роботи [en]

Професійний монтаж повітряних і кабельних ліній електропередачі, струмопроводів, електропроводів і ін. Електроустаткування електричних машин, розподільчих пунктів, пультів управління та ін.

[en]

Про нас [en]

ТОВ «Електросервіс» - це сучасне електротехнічне підприємство яке працює в класах напруги 0,4–110кВ.
Ми реалізуємо комплексний підхід в роботі з енергетичними об’єктами, починаючи з розробки проектів, поставки обладнання, монтажу, налагодження та вводом в експлуатацію.

Надійність компанії забезпечується розвинутою структурою підприємства

 • Проектно-кошторисний відділ

  Проектно-кошторисний відділ поєднує в своїй роботі провідні технології і практичні знання для створення сучасних високотехнологічних систем електроживлення.

 • Конструкторське бюро

  Конструкторське бюро займаэтьться проектуванням зовнішніх та внутрыщшніх інженерних систем, мереж і споруд, конструюванням несучих та огороджувальних конструкцій.

 • Власні виробничі потужності

  Наявність власних виробничих потужностей дозволяє здешевити загальну вартість пакету послуг для клієнів та надає впевненість у якості продукції яку ми пропонуємо.

 • Монтажно–налагоджувальна дільниця

  Монтажно–налагоджувальна дільниця займаэтьться проектуванням зовнішніх та внутрыщшніх інженерних систем, мереж і споруд, конструюванням несучих та огороджувальних конструкцій.

 • Транспортний відділ

  Зовнішній транспорт забезпечує зв’язок підприємства з приймальними пунктами і дозволяє оперативно здійснити виїзд на місце провдення робіт. Також наявний спец-транспорт для висотних робіт.

News

Електромонтажні роботи Луцьк рус eng
23.09.2016 Електромонтажні роботи Луцьк рус eng

Електромонтажні роботи Луцьк рус eng

Як сплатити за електроенергію онлайн eng
23.09.2016 Як сплатити за електроенергію онлайн eng

Як сплатити за електроенергію онлайн рус eng

Електроенергія як товар
23.09.2016 Електроенергія як товар

Електроенергія як товар: що обіцяє закон про ринок електричної енергії Верховна Рада проголосувала за законопроект про ринок електричної енергії в Україні. Це документ, що закладає основи для створення конкурентного ринку електроенергії, а також впроваджує норми Третього енергетичного пакету ЄС.

Першу у світі електродорогу для вантажівок тестують у Швеції
23.09.2016 Першу у світі електродорогу для вантажівок тестують у Швеції

Експеримент запустили на ділянці автотраси у центрі скандинавської країни. Принцип роботи такої дороги – абсолютно простий – на вантажівках встановлені пантографи. При пересуванні фури отримують енергію від контактної мережі.

Clients

Partners